Montaż rekuperacja klimatyzacja

Oferujemy:

 

  • Montaż rekuperacji , nowoczesnych systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Oferujemy kompleksowy i fachowe wykonanie z zastosowaniem rekuperatorów o najwyższych parametrach energooszczędności. Dlatego instalacje wykonane przez naszą firmę to efektywnie działające systemy zapewniające odczuwalny komfort klimatyczny w pomieszczeniach. W swojej ofercie posiadamy rekuperatory marek: Aeris next, Zehnder, Ventilus, Wanas, Frapol, Brink również Polskich jak i zagranicznych producentów.
  • Montaż klimatyzacji w domach, klimatyzacja to efektywne chłodzenie latem a zimą grzanie dzięki funkcji pompy ciepła. W swojej ofercie posiadamy urządzanie firm: Gree, Lg, Rotenso, Hitachi, Daikin, Toshiba, Mitsubishi Electric

Rekuperacja

Rekuperacja to proces odzyskania energii z zanieczyszczonego powietrza za pomocą rekuperatora który posiada specjalny wymiennik ciepła. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, poprzez rury wentylacyjne dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze usuwając powietrze zużyte o wysokiej zawartości CO2, usuwamy z domu również: zapachy, kurz, bakterie, roztocza, wilgoć, wirusy. Powietrze wymieniane jest przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach, bez otwierania okien, zawsze oddychacie państwo świeżym filtrowanym powietrzem. To wysoki komfort nie do uzyskania w domach z tradycyjną wentylacją grawitacyjną.

Czy wiesz, że w okresie zimowym dzięki rekuperacji możesz także zaoszczędzić nawet 50% kosztów ogrzewania budynku?


Dlaczego warto mieć rekuperacje?

Największą korzyścią z wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji)  jest odczuwalny komfort klimatyczny, dzieje się tak ponieważ zapewniona jest stała wymiana zużytego powietrza na powietrze świeże.

W domu z rekuperacją rzeczywiście o każdej porze czuć świeżość: w każdym miejscu, przez cały czas. Wszelkie odświeżacze powietrza są zbędne.

W domu z rekuperacją pachnie świeżością i czystością. Na dostępie do świeżego, filtrowanego powietrza korzysta również zdrowie i samopoczucie. Znikają bóle głowy i bezsenność, wzrasta witalność i energia, znacznie polepsza się jakość snu. Codziennie człowiek potrzebuje 30 kg powietrza i bardzo dużo zależy od jego jakości. Ponieważ ponad 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach, jest to bardzo ważne.

Rekuperacja dostarcza świeże, filtrowane (oczyszczane) powietrze zewnętrzne. Ale to nie jedyna korzyść: druga to zmniejszenie koszów ogrzewania budynku. I to nawet do 50%. Montaż rekuperacja klimatyzacja Dębowa Łęka

Rekuperacja a klimatyzacja