Site Loader

Centrale wentylacyjne nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła AERISnext: następna generacja rekuperatorów!

Rekuperatory AERISnext to prawdziwa ewolucja technologiczna w zakresie odzysku ciepła na rynku central wentylacyjnych.Parametry odzysku ciepła, zasada działania i budowa wymiennika ciepła i wentylatorów, energooszczędność centrali, natężenie dźwięku podczas pracy, jakość filtracji powietrza nawiewanego oraz wiele innych elementów tego rekuperatora uległo zupełnej zmianie w stosunku do poprzednich wersji central.

A plus
ZM 2016 01
atest pzh dla aeris pl
rekuperator

Rekuperatory AERISnext są najbardziej zaawansowanymi technologicznie centralami najnowszej generacji dostępnymi na rynku polskim. Wytwarzane są w Holandii, w fabryce jednego z największych europejskich producentów urządzeń wentylacyjnych z ponad 75 letnim doświadczeniem.

AERIS next rgb

Rekuperatory  uwzględniają specyfikę klimatu w Polsce i wysokie wymagania polskich inwestorów. Są szczególnie polecane do montażu w domach jednorodzinnych o niskim zużyciu energii oraz w domach energooszczędnych. W domach pasywnych rekuperacja jest obowiązkowa.

Centrale AERISnext dostępne są w wersji pełnej (również z wymiennikiem entalpicznym ERV) oraz w wersji standardowej (z uboższymi wariantami sterowania).

Dostępne wydajności AERISnext:

rekuperatory AERISnext

Post Author: liberski